HOW BLOG CAN SAVE YOU TIME, STRESS, AND MONEY.

How blog can Save You Time, Stress, and Money.

How blog can Save You Time, Stress, and Money.

Blog Article

این در حالی است که اسرائیل روز چهارشنبه به حملات هوایی خود به رفح ادامه داد و ارتش این کشور نیز اعلام کرد نیروهای زمینی‌اش «حملات هدفمند» در این شهر در جنوب غزه را انجام داده‌اند.

کانون فیلمسازان مستقل ایران در بیانیه‌ای صدور «حکم ۸ سال حبس و شلاق» برای محمد رسول‌اف، کارگران شناخته شده ایرانی، را به شدت محکوم کرد.

در اختتامیه کنفرانس بین‌المللی علوم هسته‌ای ایران، شرکت‌کنندگان در بیانیه‌ای اعلام کردند که این همایش، محفلی برای کارشناسان فراهم کرد تا در آن به تبادل اطلاعات و نظرات در خصوص پیشرفت‌ها، چالش‌ها و حوزه‌های مرتبط با علم و فناوری هسته‌ای بپردازند. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۸

فناوری ایران برخی نمایندگان مجلس خبر از تصویب بی سر و صدای طرح صیانت می‌دهند طرح صیانت از فضای مجازی در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده و در مسیر شورای نگهبان قرار دارد.

واگذاری ۷۲۵۶ واحد مسکن و زمین در قم با حضور رئیس جمهور‌

شاید برایتان جالب باشد که بدانید آشپزی فیلیپینی ترکیبی از دستورات آشپزی هندی، اسپانیایی، چینی و آمریکایی است.

واقعا راضی‌ام اصلا راضی نیستم چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی هفتم اردیبهشت پارسال و پس از توقیف نفتکش «سوئز راجان» توسط ایالات متحده که گفته می‌شود محموله نفتی آن منبع متعلق به سپاه پاسداران بود، نفتکش «ادونتج سوئیت» را با این ادعا که به یک لنج ایرانی برخورد کرده است، توقیف کرد.

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده‌ام ساخت حساب کاربری

این شرکت‌های بیمه آمریکایی می‌گویند مصادره نفت کشتی «ادونتِج سوئیت» توسط ایران مشمول پرداخت خسارت نمی‌شود.

برخی از معروف‌ترین غذاهای فرانسوی که به عنوان خوشمزه ترین و معروف‌ ترین غذاهای دنیا مشهورند عبارتند از:

توماج صالحی در جریان اعتراضات گسترده سال ۱۴۰۱ که با مرگ مهسا ژینا امینی در بازداشت گشت ارشاد آغاز شد حضور جدی داشت و از تمام معترضان و بازداشتی‌ها و فعالان سیاسی حمایت می‌کرد.

دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

پیشتر «انجمن تجارت الکترونیک تهران» در گزارشی از «وضعیت بحرانی» کیفیت اینترنت ایران گفته بود که «در بین ۱۰۰ کشور جهان با بیشترین تولید ناخالص ملی، ایران پس از میانمار دومین اینترنت پراختلال و پس از چین دومین اینترنت محدود جهان را دارد و اینترنت ایران جزء پنج اینترنت کند جهان است».

Report this page